טכנאי מזגנים טורנדו

טכנאי מזגנים טורנדו

מחפשים טכנאי מזגנים טורנדו? אנו נמצאים כאן לשירותכם  24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע עם שירות מקצועי ואיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המטרה מספר 1 שלנו היא שביעות הרצון של הלקוח

אנו בחברת רוזנפלד מזגנים מחויבים לספק ללקוחותינו שירות לקוחות איכותי, עבודה יסודית ותמחור הוגן. צוות טכנאי מזגנים טורנדו שלנו יהפוך את החוויה שלכם לנעימה ומקצועית מההתחלה ועד הסוף.

טכנאי מזגנים טורנדו מוסמכים ומיומנים

צוות טכנאי מזגנים טורנדו שלנו מורכב מבעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים אשר הינם בעלי ידע וניסיון רבים בהתקנת ותיקון מזגני טורנדו מכל הסוגים והדגמים לשימוש ביתי או מסחרי.

תחזוקת מזגני טורנדו

רוצים לשמור על תפוקתו ועמידותו לאורך זמן של מזגן טורנדו שלכם? להלן המלצות לתחזוקה תקינה של מזגנכם:

 • הקפידו לנקות את מסנני האוויר ביחידה הפנימית של המזגן אחת ל-3 חודשים. במזגנים בבתי עסק מומלץ לנקות אחת לחודש.
 • במקרים בהם המזגן פולט ריחות לא נעימים בצעו חיטוי לסוללת המאייד באמצעות תכשיר אנטי בקטריאלי שמיועד למזגנים.
 • הפעילו את המזגן באופן קבוע למשך 10דקות לפחות פעם אחת בשבוע. פעולה זאת מונעת את התייבשות החלקים הרגישים.
 • השאירו מסביב למזגן  מרווח בטווח של 30 ס”מ כדי לשמור על פעולה מקסימלית. חשוב ביותר לא להצמיד למזגן חפצים שעלולים לפגוע בסירקולציה של האוויר בחדר ובכך לפגוע ביעילות המזגן באופן משמעותי.
 • במקרים של הפסקת חשמל עקב קצר וודאו לכבות את המזגן עוד לפני הרמת השלטר בארון החשמל. פעולה זו מבטיחה את בטיחותו של המזגן  כאשר הטיימר לא יזכור שהמזגן היה פעיל לא מזמן.
 • השאירו באזור היחידה החיצונית מרווח יניקת ופליטת אוויר. חסימת האוויר תוביל לצריכת זרם גבוהה יותר וכן לפעולה לא תקינה של היחידה. במקרים קיצוניים, חסימת אוויר עלולה לקלקל את מדחס המזגן.
 • וודאו שצינור הניקוז מהיחידה הפנימית פתוח ליציאת מים ואינו חסום בצורה כלשהיא.

מזגני טורנדו- התקלות הנפוצות ביותר

יחידת המיזוג הממוצעת מחזיקה בין 10 ל-15 שנים, וזה בלתי נמנע שתיתקלו בבעיה המצריכה תיקון בנקודה כלשהיא. אפילו במקרים בהם המזגן הינו חדש ואתם מתחזקים אותו בקביעות, ישנן בעיות שעלולות להתרחש.

 1. מדחס האוויר לא עובד.

המדחס עובד באמצעות תהליך דחיסה. הוא לוקח אדים חמים ומקרר אותם לצורת נוזל. החום עובר דרך הסלילים ומשוחרר לאוויר. אם המדחס לא עובד, אין דרך שבה המזגן שלכם יקרר כמו שצריך. ייתכן והמפסק יופל או שיש בעיה בתרמוסטט והרכיבים החשמליים שמחברים ביניהם.

 1. היחידה עובדת, אך לא משחררת אוויר קר

כשהמזגן שלכם לא מוציא אוויר קר, יכול להיות שצריך להחליף את נוזל הקירור. נוזל הקירור הוא רכיב כימי בתוך היחידה שעוזר לקרר את האוויר. לרוב לא צריך להחליף אותו, פרט למקרה של דליפה שמורידה את כמות הנוזל. במצב כזה, בנוסף להוספת נוזל על ידי טכנאי מזגנים מקצועי, יש צורך לאתר את הדליפה ולתקן אותה.

 1. המזגן נדלק ונכבה כל הזמן

אנחנו קוראים לזה “מחזור קצר”. זוהי לרוב בעיה עם המדחס או המאדה.

 1. בעיות נפוצות נוספות במערכת מיזוג האוויר כוללות כשלים חשמליים במדחס או בשליטה על המאווררים. מקרה נוסף הוא שהמים לא מנוקזים כמו שצריך. בעיה זו נוצרת בעיקר בימים מאוד חמים ולחים.
רוזנפלד מזגנים

זקוקים לשירות טכנאי מזגנים טורנדו? אנחנו כאן כדי לעזור. המשימה שלנו פשוטה: לספק עזרה מקצועית ומהירה ובמחירים תחרותיים והוגנים.