תיקון מזגנים בחיפה

מזג האוויר הישראלי אינו מרחם עלינו בעונת הקיץ. הטמפרטורות עולות וגורמות לנו להזיע ולסבול. למזלנו הטכנולוגיה המודרנית סיפקה לנו פתרון טוב – בזכות השימוש במזגנים אנו יכולים לקרר את הבית, המשרד ואפילו הרכב ומקומות ציבוריים. המזגנים מספקים לנו הקלה רבה ומשפרים את איכות חיינו. אך מזגנים גם צריכים תחזוקה ותיקונים. את רוב פעולות התחזוקה, כמו ניקיון הפילטרים, כל אחד יכול לעשות בעצמו אך ברגע שהמזגן מתקלקל אתם אינכם יכולים לתקן בעצמכם, יש צורך בשירות תיקון מזגנים בחיפה. המזגן הוא מכשיר חשמלי שצריך להכיר היטב ולדעת איך הוא עובד ובשום פנים ואופן אדם לא מוסמך אינו יכול לעסוק בתיקון מזגנים בחיפה. כאשר אדם שאינו מוסמך מנסה לתקן מזגן לבדו הוא יכול לגרום יותר נזק.
תיקון מזגנים בחיפה

תיקון כל סוגי המזגנים

ישנם סוגים שונים של מזגנים הנמצאים בשימוש פרטי או מסחרי. מזגני חלון, מזגנים מפוצלים, מיני ספליט ואחרים. אנו מציעים שירות תיקון מזגנים בחיפה לכל סוגי המזגנים ומכל היצרנים. בבתים רבים אנו נתקלים בסוגים שונים של מזגנים מיצרנים שונים. זה קורה הרבה שמשפחה מחליטה להתקין מזגן בחדר השינה ואחרי שנה מתקינה מזגן מיצרן אחר בסלון או בחדר אחר בבית. היתרון שלנו הוא שאנו מבצעים תיקון כל סוגי המזגנים, דבר החוסך לכם חיפוש עבור טכנאי שונה לכל מזגן. תיקון כל סוגי המזגנים מחייב ידע טכני ברמה גבוהה וכמו כן גישה לסוגים שונים של חלקי חילוף בהתאמה לכל סוג של מזגן. אין כאן מקום לחובבנות; שימוש בחלקים לא נכונים ולא מתאימים או כל ניסיון התעסקות של חובבן עם המזגן רק גורם יותר נזק.

שירות מקצועי, מהיר ואמין

כאשר המזגן מתקלקל ואתם מתחילים להזיע אתם מצפים שהטכנאי יגיע בהקדם; אנו מבינים זאת ועושים את כל המאמצים להציע תיקון מזגנים בחיפה בזמן הקצר ביותר. אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואמין.
שירות מקצועי – הטכנאים שלנו יודעים הם בעלי הידע הטכני הדרוש על מנת לפתור כל בעיה במזגן עם דגש על כל סוג של מזגן. המקצועיות שלנו מתבטאת בהקפדה על סטנדרטים גבוהים של שירות, אחריות ובטיחות.
מהירות – כאשר יש לכם בעיה ואתם פונים לשירות תיקון מזגנים בחיפה אנו מבינים את הדחיפות ועושים את כל המאמצים להגיע בהקדם האפשרי ולתת פתרון מיידי. איננו אוהבים לגרום לכם לחכות לנו ימים שלמים.
אמינות – כאשר אתם מחפשים תיקון של מזגנים בחיפה חושבה לכם האמינות. שירות אמין הוא שירות שאינו מספר לכם סיפורים ותירוצים שמטרתם לחפות על חוסר מקצועיות או לנסות להוציא ממכם כספים מיותרים תוך ניצול הסבל שלכם מהחום. שירות אמין הוא שירות שמסביר לכם מהי הבעיה, קטנה או גדולה וגובה מכם מחיר הוגן.

מחירים אטרקטביים במיוחד

לצערנו הרב אנו נתקלים במקרים רבים בהם חאפרים מנסים לנצל את המצוקה וגובים מחירים לא הוגנים, במקרים רבים הם מדווחים על בעיות שלא היו ולא נבראו רק בשביל לגבות מהלקוחות יותר כסף. אנו מקפידים על אתיקה מקצועית וגובים מחירים הוגנים ואטרקטיביים במיוחד. בזכות הניסיון שלנו והיכולות לפתור בעיות במהירות וביעילות אנו מסוגלים לשרת לקוחות רבים ולגבות מחירים אטרקטיביים ותחרותיים על חלקי החילוף והעבודה שאנו משקיעים בתיקון הבעיה.

שירות ללא פשרות

ברצוננו לנצל את ההזדמנות ולהזכיר את החשיבות שבתחזוקה תקופתית של המזגן בהתאם להוראות היצרן. ניקוי הפילטרים וביצוע פעולות התחזוקה מסייע לפעולה תקינה של המזגן ולמניעת תקלות הגורמות לכם לאי נוחות ולהוצאות כספיות. שמירה על מזגן תקין מאפשרת לכם ליהנות מבית קריר ונעים גם בחודשי הקיץ הלוהטים ביותר.

רוזנפלד מזגנים תמיד לשירותכם

להתייעצות עם המומחים חייגו 072-335-5493