תיקון מקררים בחיפה

מקרר הוא מוצר צריכה יקר כך שאחזקתו, אבחון תקלות ותיקונו הוא עניין למומחים בלבד. אם גם לכם יש בעיה במקרר הביתי או במקום העבודה ואתם מתגוררים באזור חיפה – אנו נשמח לעמוד לרשותכם עם שירות תיקון מקררים בחיפה מקצועי, אמין ובמחירים אטרקטיביים. אנו מתחייבים לשירות מהיר, אחריות על העבודה ועבודה תקינה ויעילה של המקרר לאורך זמן.

תיקון מקררים בחיפה

הצטבר קרח בפריזר?

אם גם לכם הצטבר קרח בפריזר בטח תשמחו לדעת שהסיבה לכך פרוזאית לגמרי. למעשה, רוב הסיכויים שהקרח הצטבר כי אחת מדלתות המקפיא (פריזר) לא נסגרה או נשארה פתוחה, כלומר נכנסה למקפיא לחות שגרמה להקפאת המוצרים. הפתרון לכך פשוט וכל שעליכם לעשות הוא לסגור את הדלת. עדיין יש קרח ? הזמינו שירות תיקון מקררים בחיפה

המוצרים בתא הקירור קפאו?

אם גם אתם נתקלתם בבעיה הזו בטח תשמחו לדעת שאתם לא לבד. זוהי תקלה נפוצה בעונות מעבר והיא נגרמת כתוצאה משינויי מזג האוויר. גם כאן הפתרון קל – כוונו את התרמוסטט של המקרר ושל המקפיא למינימום וחכו יומיים. הבעיה עדיין קיימת גם אחרי יומיים? קראו לטכנאי.

המקרר לא עובד?

אם המקרר שלכם הפסיק לעבוד ייתכן והבעיה היא בחשמל ולא דווקא במקרר. לכן אנחנו ממליצים לנתק את המקרר מהחשמל ולחבר לתקע שלו מכשיר חשמלי אחר. אם המוצר החלופי לא עובד אף הוא – הבעיה בחשמל ואם הוא עובד – הבעיה במקרר ועליכם לקרוא לטכנאי מקררים.

המקרר מרעיש?

אם המקרר שלכם מרעיש כנראה דבר מה נגע במאוורר של מדחס המקרר. כל שעליכם לעשות במקרה הזה הוא לבדוק ששום דבר לא נוגע במאוורר, למשל חתיכת אבק או כורי עכביש שבחרו להצטבר דווקא שם. במידה וניקיתם הכל ועדיין המקרר מרעיש- הזמינו שירות תיקון מקררים בחיפה. ואגב, אם יש לכם מקרר ישן ייתכן שהבעיה נעוצה בבורג של קערת האידוי. במקרה הזה עליכם לבדוק שהבורג הנ”ל סגור.

נוזלים מים מתקרת המקרר?

גם כאן הבעיה לרוב נגרמת בגלל חדירת לחות למקרר, למשל כאשר מדלתותיו אינה סגורה עד הסוף. כאן עליכם לנתק את המקרר מהחשמל ולהשאיר אותו פתוח ל-24 שעות. אחרי 24 שעות חברו אותו למערכת החשמל וחכו עוד 24 שעות. אם המקרר עדיין נוזל אחרי יומיים – קראו לטכנאי.

תירון מקררים בחיפה

תקלות במקרר מכל סוג שהוא דורשות טיפול מקצועי של טכנאי מקררים וזה לא עניין של מה בכך מסיבה אחת – מקרר נחשב למוצר חשמלי טכנולוגי שלצורך תיקונו נדרשת מיומנות מיוחדת. בנוסף, מקרר נחשב למוצר יקר כך שכל תיקון מקררים בחיפה יחסוך לכם קניה מיותרת.

.בכל מקרה בתחום תיקון מקררים בחיפה יש לנו המלצה אחת : אל תחכו לרגע שבו התקלה תחמיר והתקשרו עוד היום לטכנאי המקררים שלנו

סיכום שירות:
 תיקון מקררים בחיפה
סוג שירות:
תיקון מקררים בחיפה
שם:
רוזנפלד מזגנים,
דרור 28,חיפה,3515630,
Telephone No.0723355493
איזור:
חיפה
תיאור:
שירות תיקון מקררים בחיפה למגוון התקלות הקיימות במקרר .התחייבות על אבחון נכון ואחריות על העבודה