טכנאי מקררים בחיפה

העובדה שמקרר הוא מוצר צריכה יקר יחסית גורמת לטכנאי מקררים להיות מקצוע הכרחי. הרי לא תיקנו מקרר חדש בכל תקלה שתיתקלו בה, נכון? ואל יקל הדבר בעיניכם, כי כיום מקררים הם מוצרים טכנולוגים לכל דבר ועניין, כך שאחזקתם, אבחון תקלות בהם ותיקונם הוא עניין למומחים בלבד.

אם גם לכם יש מקרר בבית או בעבודה ואתם מתגוררים באזור חיפה – כדאי שיהיה לכם בשלוף מספר טלפון של טכנאי מקררים בחיפה מקצועי, אמין ובמחירים אטרקטיביים. אנו בחברת רוזנפלד מזגנים מציעים טכנאים מקצועיים ומיומנים ומתחייבים לתוצאות מרשימות, אחריות על העבודה ועבודה תקינה ויעילה של המקרר לאורך זמן.

טכנאי מקררים בחיפה

סוגי תקלות

לפניכם בעיות נפוצות ופתרונות שיחסכו לכם הרבה כסף:

  1. הצטברות קרח בפריזר – ודאו שהמקפיא אטום. לרוב קרח מצטבר אם אחת מדלתותיו פתוחה או לא נסגרת כיאות. רק אם עדיין יש קרח למרות שווידאתם שהמקפיא אטום – קיראו לטכנאי מקררים בחיפה.
  2. המוצרים במקפיא נקפאים – העבירו את התרמוסטט למינימום וחכו יומיים כי לרוב זו תוצאה של שינויים במזג האויר. אם אחרי יומיים התקלה נותרת בעיניה – הזמינו טכנאי.
  3. המקרר לא עובד – נתקו את המקרר מהחשמל וחברו מכשיר חשמלי אחר לשקע המקרר. אם המוצר החלופי לא עובד – אזי התקלה אינה במקרר אלא בשקע החשמל. אם המוצר החלופי עובד – התקלה במקרר ויש לקרוא לטכנאי מקררים.
  4. המקרר משמיע רעש – הזיזו אותו ובדקו שאין מגע בין דבר מה למאוורר של מדחס המקרר. במידה ואין מגע שכזה ועדיין יש רעש – הזמינו טכנאי מקררים באיזור חיפה.
  5. נזילת מים מתקרת המקרר – נתקו את המקרר מהחשמל והשאירו את דלתותיו פתוחות 24 שעות מסיבה אחת – תופעה זו מתרחשת לרוב כאשר אחת מדלתות המקרר פתוחה. חברו את המקרר לחשמל ואם הבעיה חוזרת תוך 24 שעות – קראו לטכנאי .

 אנו בחברת רונפלד מציעים תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הנדרשים ללקוח.

טכנאי מקררים בחיפה – רוזנפלד מזגנים

 טכנאי המקררים שלנו מומחים בתחזוק, אבחון תקלות וטיפול בבעיות במקרר הביתי והתעשייתי שלכם במקצועיות ללא פשרות ובמחירים משתלמים במיוחד. אנו מספקים פתרונות מקיפים תחת קורת גג אחת וזאת למען לקוחותינו שיכולים לזכות לשקט נפשי, לעלויות נמוכות ולאחריות כוללת ומקיפה.

להתייעצות עם המומחים חייגו 072-335-5493

סיכום שירות:
טכנאי מקררים בחיפה
סוג שירות:
טכנאי מקררים בחיפה
שם:
רוזנפלד מזגנים,
דרור 28,חיפה,3515630,
Telephone No.0723355493
איזור:
חיפה
תיאור:
שירות טכנאי מקררים בחיפה למגוון התקלות הקיימות במקרר .התחייבות על אבחון נכון ואחריות על העבודה