טכנאי מזגנים בהדר

טכנאי מזגנים בהדר

שמירה על נוחות בסביבת הבית חשובה לאיכות החיים, הבריאות והאושר שלכם ושל בני משפחתיכם. יצירת נוחות זו צריכה להיעשות תוך מזעור רמת צריכת החשמל וההוצאות החודשיות. זאת הסיבה שמערכת מיזוג אוויר ביתית המתופעלת בצורה יעילה וחסכנית חשובה לאיכות החיים שלך.

צוות טכנאי הבית שלנו, מגובה במשאבים מהשורה הראשונה, מאפשר לנו לתת לכם מענה מהיר ונטול דאגות לכל סוגי בעיות מיזוג האוויר.

אנו מתמחים במגוון רחב של שירותי מיזוג אוויר אשר יאפשרו לכם לחיות בנוחות בביתכם.

שירות מיזוג האוויר הטוב ביותר

עם יותר מ-30 שנות ניסיון, מומחי מיזוג האוויר המקצועיים שלנו כאן על מנת לסייע לתחזק ולתקן את כל סוגי המזגנים ולהתקין מזגנים וחלפים של מותגים מסוגים שונים ומגוונים.

אם עולה הצורך להחליף את מערכת מיזוג האוויר במערכת חדשה, טכנאי מזגנים בהדר שלנו ישמחו לעזור לכם למצוא את המערכת המותאמת לכם, תוך התחשבות ביעילות אנרגטית ובתקציב.

טכנאי מזגנים בהדר 24 שעות

אנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בין אם מדובר במקרה חירום או בפגישה שתואמה מראש, אנחנו כאן לתת לכם שירות בביתכם או בעסקכם. אנו מציעים שירותי התקנה מלאים לכל סוגי מערכות החימום, מיזוג ואוורור שאנו מספקים. אנו גאים ברמת המקצועיות והמיומנות המקיפה של הטכנאים שלנו.

בעיות נפוצות

אוויר חם יוצא מהמזגן

בעיה זאת יכולה ליווצר כתוצאה מקירור חסר של המערכת. בסבירות גבוהה הביעה נובעת מדליפה של נוזל קירור. ניתן לנסות ולמלא את נוזל הקירור של המערכת, בשאיפה שהנוזל שנמלא יחזיק מעמד בתוך המערכת לאורך כל העונה החמה, דבר זה תלוי במקור הדליפה. הטיפול השמרני כולל תיקון של מקור הדליפה באמצעות טכנאי מזגנים בהדר. בטווח הארוך, תיקון הדליפה יחסוך כסף כיוון שמילוי תכוף של נוזל קירור עלול לגרום לנזק למדחס כתוצאה מדלול שמן.

חשבונות חשמל גבוהים דרסטית

אם לתחושתכם חשבונות החשמל שלך גבוהים בהרבה מהרגיל, ייתכן שמערכת מיזוג האוויר שלכם פועלת בצורה לא יעילה. הבדיקה הראשונה שיש לבצע היא של פילטר האוויר. כאשר הפילטר חסום, המזגן משתמש בכמות אנרגיה גבוהה בהרבה. יש לנקות את הפילטר או להחליפו בחדש ולבדוק האם חשבון החשמל מתאזן.

צורך בניקוי צינור הניקוז

ייתכן שתבחינו בכתמי מים על התקרה שלכם. אגן הניקוז של המזגן עשוי להתמלא במים או להיות לח למגע. קיים סיכוי שהמאוורר הפנימי ימשיך לעבוד אבל האוויר לא יתקרר. יש לבדוק האם צינור ניקוז החירום ממשיך לטפטפף.

חשוב מאוד לתקן צינור ניקוז חסום כיוון שהחסימה יכולה להוביל לתקלות משמעותיות בגון עובש בבית, קצר חשמלי ונזקי מים לבית ולתכולתו.