התקנת מזגנים בחיפה

התקנת מזגנים דורשת ידע מקצועי וניסיון רב בתחום. על צוות ההתקנות להתחשב בפרמטרים רבים כמו סוג המזגן (עילי, רצפתי, מפוצל, מיני מרכזי וכיוצא בזה), אפשרות מיקום המנוע, דרישות מבחינת עיצוב, תשתית חשמל ומורכבות ההתקנה. מאחר וישנם סוגי מזגנים רבים יש להתאים את ההתקנה בהתאם להוראות היצרן ועל פי התקנים המחייבים בתחום. אנו בחברת רוזנפלד מזגנים מציעים התקנת מזגנים בחיפה על ידי טכנאים מקצועיים ומיומנים ומתחייבים לתוצאות מרשימות, אחריות על העבודה ועבודה תקינה ויעילה של המזגן לאורך זמן.

התקנת מזגנים בחיפה

התקנת מזגנים מקצועית

חשוב לפנות לחברת התקנות מזגנים מקצועית ומנוסה. חברה מקצועית מעסיקה טכנאי מזגנים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בכל סוג המזגנים ובכל סוגי ההתקנות, פשוטות ומורכבות. התקנת מזגנים בחיפה מקצועית מבטיחה ללקוח שקט נפשי ועבודה יעילה של המזגן ללא תקלות וללא נזילות מיותרות. החברה מתכננת את התקנת המזגן מראש ומגיעה עם כל הציוד וכלי העבודה הנדרשים להתקנה. התקנת מזגן חלון נחשבת לפשוטה ביותר בעוד התקנת מזגן עילי דורשת לרוב קידוחים כדי להעביר צנרת וקווי חשמל בין היחידה הפנימית לחיצונית. התקנת מזגן מיני מרכזי דורשת עבודות גבס במידה ואין הכנה בבית, סלילת קווי חשמל וצנרת והעברת תעלות אוורור וחיבורן לפתחים המתאימים בכל חדר. התקנה מקצועית מבטיחה רמת גימור גבוהה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אספקת כל סוגי המזגנים

אנו בחברת רונפלד מזגנים מציעים תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הנדרשים ללקוח. צוות החברה מסייע לכל לקוח ולקוח לקבל החלטה נכונה לגבי סוג המזגן, תפוקה וצורת ההתקנה. החברה מספקת את כל מותגי המזגנים המובילים בשוק ומציעה במחירים משתלמים מזגנים עיליים, מזגני חלון, מזגני אינוורטר, מזגנים מפוצלים, מיני מרכזי ועוד. החברה משווקת את המזגן ומתקינה אותו בבית הלקוח במקצועיות ולאחר תכנון קפדני.

התקנת מזגנים מכל הסוגים

כאמור, אנו מציעים התקנת מזגנים בחיפה ומשווקים את כל סוגי המזגנים. הצוות המקצועי והמיומן שלנו מבצע התקנות מקצועיות, מאפשר ללקוח לחסוך עלויות וליהנות מעבודה ברמה הגבוהה ביותר. בהתאם לסוג המזגן ומאפייני הבית אנו נציע את סוג ההתקנה הנכון והאפקטיבי ביותר לכן כדאי לדעת כי החברה מציעה את כל התוספות הנדרשות להתקנת מזגנים מקצועית, לרבות קידוחי בטון מדויקים, הוספת נקודות חשמל, עבודות גבס בהתאם לצורך לרבות הנמכת תקרה להתקנת מזגן מיני מרכזי ועבודות גמר בגבס הכוללות עיצובים מרשימים וגוי תאורה נסתרים.

רוזנפלד מזגנים

לסיכום, אנו משווקים ומתקינים את המזגן בבית הלקוח ומציעים פתרון מקיף תחת קורת גג אחת, והלקוח זוכה לשקט נפשי, לעלויות נמוכות יותר ולאחריות מקיפה על המזגן והעבודה.

להתייעצות עם המומחים חייגו 072-335-5493