תיקון מזגן קופא

תיקון מזגן קופא

הדלקתם את המזגן, חיכיתם לקירור המרענן שיגיע, אך פתאום גיליתם שהמזגן כלל לא מקרר. לא רק זאת, גיליתם שהמזגן קפוא! אז מה עושים? מזגן קפוא זו בעיה ידועה וכל טכנאי מזגנים מקצועי ומורשה יוכל לעזור לפתור אותה במהירות ובקלות.

עם זאת, חשוב להבין  איך מזגן קופא כדי שתוכל לזהות את מקור הבעיה. כמו כן, תוכלו לדעת מתי תופעה זו הינה סימן לתקלות רציניות יותר במזגן.. את כל המידע הזה, ניתן למצוא בכתבה.

למה המזגן שלי קופא?

אם זו הפעם הראשונה שנתקלתם בעעית מזגן שקופא, אזי ככל הנראה שאלתם את עצמכם למה זה קורה מלכתחילה והסיבה לכך הינה פשוטה מאוד. מזגנים צרכיים זרימת אוויר חלקה ואם יש חסימות במערכות האוורור, הם עלולים לפתח גושים מקרח.  נגרם בדרך כלל על ידי מסנן מלוכלך שיש בו הרבה עיבוי נוזלים. הנוזלים האלה קופאים ואז הופכים לגושי קרח. צינור מזגן קפוא יכול להיגרם גם מבעיית סתימה. זה נכון במיוחד כשמדובר בצינורות ניקוז. במקרים מסוימים, זה עלול לקרות גם בגלל מעבה מזגן קופא.

חוסר בגז יכול להיות גם הסיבה. טמפרטורת האדים של המזגן יכולה לרדת נמוך מדי בגלל לחץ יניקה נמוך בכניסה של המדחס. זה גורם לסוללה הפנימית להתקרר מהר מדי ולקפו. גם אותה סוללה פנימית עשויה להיות מלוכלכת וזה עלול לגרום לטיפות מים זעירות להצטבר ואז לקפוא.

מה עושים אם המזגן קופא?

בין אם אתם מחפשים תיקון מזגן שקפא, או תיקון כל תקלה אחרת, אנו ברוזנפלד טכנאי מזגנים בחיפה נשמח להיענות לקריאתכם. אנו עוסקים בתחום מיזוג האוויר מזה שנים רבות. אצלינו תמצאו שירות מהימן עם אחריות על כל תיקון תקלה. צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לתיקון מזגנים מכל הסוגים.

מחפשים חשמלאי בחיפה? ✓ זמין עבורכם 24/7 ✓ ניסיון של 20 שנה ✓אמינות ✓ יחס מהיר ומחירים הוגנים. קבלו הצעת מחיר

5/5 - (1 vote)