נוריות חיווי מזגן אלקטרה

לאחר שנורית המזגן מהבהבת זה מלווה לעיתים קרובות בתקלה, בין אם מדובר בחימום או חימום מופחת של מטהר האוויר, הפסקת החזרה לפעולה, שהייה ממושכת וכן הלאה, להלן שלושת הגורמים העיקריים וסוגים שונים של נוריות חיווי מזגן אלקטרה :

נוריות חיווי מזגן אלקטרה

נורה צהובה מהבהבת במזגן אלקטרה

ברגע שהנורה מהבהבת בצהוב במזגן אלקטרה סביר להניח שתרגישו בעיה בביתכם בגלל קירור או חימום מופחתים. הסמל שלעיל קובע כי ככל הנראה היחידה החיצונית (הקבל) חסומה וקשה לו לברוח או לקבל אוויר, משהו עלול לחסום אותו או אחרת הוא מלוכלך למדי,. לרוב, ניקוי היחידה החיצונית (באופן מבוקר ומקצועי) יפתור את הבעיה.

נורה כתומה מהבהבת במזגן אלקטרה

כאשר הנורה הכתומה מהבהבת במזגן אלקטרה, זה יכול להיות הטיימר שמוגדר, לכן ראשית עליכם לבטל את הטיימר (במידה והוא פועל).

התפקיד השני של הנורה הכתומה הוא אזהרת ניקוי פילטר, כאשר כל שישה שבועות יש לבצע ניקוי וזה מה שמוגדר בתוך מטהר האוויר. לאחר ביצוע הניקוי תוכלו ללחוץ על לחצן הריסט  ולבצע איפוס למזגן לעוד כחצי שנה. שימו לב כי יש ללחוץ על כפתור הריסט פעמיים-  לחיצה אחת מבטלת את הצפצוף של המזגן ולחיצה נוספת מחזירה אותו.

* במזגן המיני מרכזי של אלקטרה, יש כפתור בצד העינית (בו מוצגת הטמפרטורה), לחצו עליו לזמן מה לאיפוס.

נורה אדומה מהבהבת במזגן אלקטרה

נורה אדומה במזגן אלקטרה מסמנת תקלה ממשית ולא אזהרה או הערה. במקרה זהן מדובר על תקלה או כשל חשמלי המצריכים ביקור טכנאי מזגנים למטרת תיקון המזגן. זה יכול להיות מחסור בגז, קצר חשמלי, תקלה ביחידה החיצונית ועוד. אם הנורה האדומה דולקת, המזגן לא מתקרר ואין צורך לומר, לא מחמם ולפעמים אפילו לא מוציא אוויר.

חשמלאי בחיפה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד! ביצוע מגוון עבודות חשמל במחירים המובילים בארץ! שירות מהיר ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר

5/5 - (1 vote)