כל מה שרציתם לדעת על מזגן עילי

טכנאי מזגנים אלקטרה

אם אתם מסתמכים ביום-יום על מזגן אלקטרה שלכם שיקרר אתכם ואת המשפחה, עליכם לפעול מהר במידה ואתם זקוקים לשירות טכנאי מזגנים אלקטרה.

כשמערכת המיזוג שלכם לא מוציאה אוויר קר ומרענן כמו פעם- זה הזמן לקרוא לאנשי המקצוע שלנו. אנו ברוזנפלד מזגנים מציעים שירות טכנאי מזגנים אלקטרה מקצועי, אדיב ומסור. החל מיחידות נוזלות ועד מרכיבים שבורים, צוות המומחים שלנו יכולים לתקן הכל.

בעיות שכיחות

אם אתם לא בטוחים מה אתם צריכים, תיקון או החלפה של מזגן, ישנם מספר פקטורים לשקול לפני הביצוע.. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם הביתה מצוידים בכל הכלים והחלקים לתיקון המערכת שלכם ויאבחנו במהירות ובמקצועיות מהי הבעיה וכיצד יש לתקנה. להלן הבעיות השכיחות ביותר במזגני אלקטרה:

  1. פילטר מלוכלך אשר עלול לשבור את המאוורר.
  2. שימוש ברמות קירור נמוכות מיד אשר עלול לגרום לתקלות משמעותיות במערכת מיזוג האוויר.
  3. ניקוז לא תקין בתהליך העיבוי.
  4. צורך בהחלפת לוח הבקרה של המאוורר.
  5. מאוורר של המדחס מפסיק לעבוד.

שירות טכנאי מזגנים אלקטרה מקצועי ומסור

אנו בחברת רוזנפלד מזגנים שואפים ל-100% שביעות רצון מהלקוחות תוך כדי מתן פתרונות איכותיים וטובים למערכות הקירור והחימום לשוק אותו אנו משרתים.

  • שמירה על רמת המקצועיות הגבוהה ביותר.
  • עבודה ממוקדת מצוינות.
  • .מתן שירות הוגן וישר.
  • יצירת חוויה חיובית וטובה עבור הלקוחות.

התמקדות בשירות לקוחות איכותי הוא לא רק סלוגן אלא האמונה שלנו – אנחנו לא מסיימים את העבודה עד שהלקוח מרוצה ומסופק לחלוטין.

מחפשים שירות טכנאי מזגנים בחיפה ? אנו מבצעים התקנת מזגן  תיקון וגם טכנאי מורשה  מזה כ 15 שנים. עבודה מדוייקת, נקיה ובעיקר עמידה בזמנים.

Rate this post