טיפים מעולים כדי להישאר קרירים בקיץ הזה

טיפים מעולים כדי להישאר קרירים בקיץ הזה

חופשות, ברביקיו, מסיבות בריכה – מי לא אוהב את הקיץ? אבל הדרך המהירה ביותר להרוס את הכיף בקיץ היא שהמזגן מפסיק לעבוד כשהטמפרטורות הן בשיא. שמרו היטב על יחידת המיזוג שלכם לאורך כל השנה עם העצות הבאות כדי להבטיח שיהיה לכם בית נחמד וקריר להירגע בו אחרי כל הפעילויות שלכם בחוץ.

טיפים מעולים כדי להישאר קרירים בקיץ הזה

1. תזמנו בדיקות תחזוקה שנתיות

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא למצוא טכנאי מזגנים בחיפה בעל מוניטין שינקה ויבדוק את המזגן שלכם עונתית – אף אחד לא מכיר יחידות מיזוג אוויר כמו גם אנשי המקצוע. מומחים יכולים לעזור לזהות ולאבחן בעיות פוטנציאליות לפני שתגיעו למזגן מקולקל בתקופה החמה ביותר של השנה.

2. נקו והחליפו את המסננים בקביעות

טיפול נאות במסננים שלכם הוא כנראה הדבר הקל והיעיל ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לשמור על יחידת המיזוג שלכם. שימו לב לסוג המסנן המתאים ביותר למזגן שלכם, והקפידו על ההנחיות המתאימות לניקוי או החלפתו.

שאבו ושטפו מסננים לשימוש חוזר בין ביקורי התחזוקה שלכם, והחליפו אותם כל כמה שנים לאיכות אוויר מיטבית.

3. ודאו שהאזור שמסביב ליחידה החיצונית פנוי

פסולת, צמחים, עשבים גבוהים ועשבים שוטים יכולים כולם לחסום את זרימת האוויר, ולמנוע מהמזגן שלכם לפעול כראוי או בצורה היעילה ביותר. שמרו על השטח שמסביב מתוחזק בצורה מסודרת כדי להבטיח ששום דבר לא יפריע ליכולת התפקוד של המערכת.

4. הימנעו מפתיחה וסגירה של הדלתות והחלונות שלכם יותר מדי

אמנם זה עשוי להיות נחמד ליהנות מבריזה של קיץ, אבל הדרך שבה יחידת מיזוג אוויר פועלת היא על ידי חישת טמפרטורת האוויר הסביבה והפעלה וכיבוי כדי לגרום לאוויר להתאים להגדרות שבחרתם. אם אתם כל הזמן פותחים וסוגרים חלונות ודלתות, הטמפרטורה בתוך הבית שלכם עולה או יורדת בהתאם, והמזגן שלכם צריך לעבוד קשה יותר כדי להתאים את עצמו באופן עקבי.

5. סתמו את כל הפתחים שעלולים לאפשר לאוויר קר לברוח

צמיג עם דליפה איטית זקוק כל הזמן ליותר אוויר, ואותו עיקרון חל על קירור הבית. אם בקירות, בדלתות או בחלונות שלכם יש סדקים או רווחים המאפשרים לאוויר לברוח, המזגן שלכם צריך לשאוב יותר אוויר קריר החוצה כדי לפצות על האוויר שבורח. וודאו שיש איטום ובידוד לפי הצורך כדי למנוע איבוד אוויר קריר.

6. בדקו ונקו את פתחי האוורור באופן קבוע

שמירה על פתחי האוורור שלכם נקיים מבטיחה ששום אבק או פסולת מונעים מהאוויר לזרום החוצה בחופשיות. אם אתם שומרים על פתחי אוורור פתוחים בחדרים, שמרו את הדלתות בחדרים האלה סגורות כך שהחדר יגיע לטמפרטורה הרצויה מוקדם יותר מכיוון שהאזור לקירור קטן יותר.

מחפשים שירות טכנאי מזגנים בחיפה ? אנו מבצעים התקנת מזגן  תיקון וגם טכנאי מורשה  מזה כ 15 שנים. עבודה מדוייקת, נקיה ובעיקר עמידה בזמנים.

5/5 - (1 vote)