החלפת גומיות למקרר שארפ

החלפת גומיות למקרר שארפ – מדריך עשה זאת בעצמך

בטח תשמחו לדעת שהחלפת גומיות למקרר שארפ ניתן לבצע לבד ולחסוך בכך כסף רב. למעשה, כל שעליכם לעשות לצורך החלפת גומיות למקרר שארפ הוא מספר פעולות פשוטות שיפורטו בהמשך. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא כדי לגלות שגם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. אבל תחילה – למה זה חשוב?
החלפת גומיות למקרר שארפ

חשיבות הגומיות לאיטום המקרר

אולי תופתעו לדעת אבל לגומיות המקרר חשיבות גדולה בתחום האיטום. למעשה, גומיות אלו מיועדות למנוע כניסה של אויר חם לתוך המקרר, לכן כאשר הגומיות נשחקו אתם תרגישו שהמקרר אינו עובד ביעילות כבעבר ושקרח מצטבר בדפנותיו. בטח תשמחו לדעת שאתם יכולים למנוע מצב זה בקלות – פשוט נקו את הגומיה כל כמה חודשים משאריות של שומן ולכלוך.
בכל מקרה של חשד אנחנו ממליצים לבצע את הבדיקה הבאה – הכניסו פיסת נייר דקה לרווח שבין הגומיה לדלת. במקומות שבהם הנייר שהכנסתם זז באופן חופשי יש בעיה בגומיות, כך שאתם נדרשים להחליף אותן ולשלם לטכנאי 400-500 ₪ . וזאת למרות שעלות הגומיות היא כ-150 ₪ בלבד ואתם יכולים לעשות זאת בעצמכם.

השלבים בהחלפת גומיות למקרר שארפ

שלב 1- רכשו גומיות מתאימות (אורך ורוחב) בהתאם לדגם הספציפי של המקרר, מידותיו ושנת ייצורו. כל הפרטים האלו מופיעים בתווית בגב המקרר ובמידת הצורך ניתן גם לשאול בחברה.
שלב 2 – הבריגו החוצה את הברגים שמחזיקים את הגומיות במקרר ושימרו אותם להמשך.
שלב 3- החליפו את הגומיות הישנות בגומיות החדשות שקניתם והבריגו בחזרה את הברגים ששמרתם.
שלב 4 –סגרו את דלת המקרר למספר שעות כדי להבטיח אטימה מושלמת. במידה והגומיות החדשות אינן אוטמות כנדרש ניתן לרכך אותן באמצעות מריחתן בוזלין.

לסיכום

החלפת גומיות למקרר שארפ אינה משימה מורכבת כך שכל אחד יכול לעשותה. אמנם תידרשו לידע טכני קל ולמברג אבל מצד שני – אין שום סיבה שתשלמו הון לטכנאי עבור עבודה שאתם יכולים לעשות לבד. רק תחשבו מה ניתן לעשות בכל הכסף שתחסכו. אנחנו מאחלים לכם בהצלחה רק הקפידו בבקשה על השלב הראשון שהוא החשוב מכולם.

מחפשים שירות טכנאי מזגנים בחיפה ? אנו מבצעים התקנת מזגן  תיקון וגם טכנאי מורשה  מזה כ 15 שנים. עבודה מדוייקת, נקיה ובעיקר עמידה בזמנים.

5/5 - (2 votes)