בלוג

ניקוי מזגן מעובש נבגי עובש ועובש יכולים להפחית את איכות האוויר בביתכם, במיוחד אם למישהו בבית שלכם יש אלרגיה לעובש. נסביר כיצד עלול להיווצר עובש במזגן יחידת חלונות או בתעלות, כיצד למנוע זאת, ומה לעשות אם אכן מוצאים עובש במזגן. הסכנות של עובש במזגן אם עובש גדל בבית שלך, הוא יכול לשחרר נבגים שניתן לשאוף … Continue reading “ניקוי מזגן מעובש”

מדחס מזגן – איך הוא עובד ופתרון בעיות המדחס הוא המנוע של מערכת מיזוג אוויר. זה החלק שמשנה את נוזל הקירור מנוזל קריר בלחץ נמוך לגז חם בלחץ גבוה. שינוי הטמפרטורה הזה משמש את שאר המרכיבים של מערכת המיזוג כדי ליצור אוויר קריר. במאמר זה, נחקור כיצד פועל המדחס של מזגן, כמה עצות בסיסיות כיצד … Continue reading “מדחס מזגן – איך הוא עובד ופתרון בעיות”

למה תריס המזגן לא עובד? אלו הסיבות: האם תריס המזגן שלכם לא תקין? הוא לא זז? אתם לא מצליחים לכוון אותו? הוא לא נסגר ולא נפתח?. המשיכו לקרוא כדי להבין מתי כדאי לכם להזמין טכנאי ומתי תוכלו לתקן זאת בעצמכם. התריס לא נפתח לאחר הפעלת המזגן באופן אוטומטי האם התריס לא נפתח בהפעלה אוטומטית אך  … Continue reading “למה תריס המזגן לא עובד? אלו הסיבות”

 כיצד להתמודד עם אדים יוצאים מהמזגן (עשן לבן) לכל סוגי המזגנים יש בעיה נפוצה: אדים או עשן לבן אשר יוצאים מהיחידה הפנימית של המזגן. תופעה זו אינה מסוכנת, אך היא עלולה להלחיץ. במאמר זה נדון בסיבות להיווצרות אדים ועשן לבן וכיצד טכנאי מזגנים מוסמך יכול לעזור בבעיה. מה הסיבה ליציאת אדים ועשן לבן ממזגן? הבעיה … Continue reading “כיצד להתמודד עם אדים יוצאים מהמזגן (עשן לבן)”

החלפת צינור ניקוז למזגן המזגן התחיל להזיע ועוד לא היה אוגוסט אפילו. ייתכן שיהיה צורך להחליף את צינור הניקוז. צינור הניקוז מנקז את המים שהמזגן מייצר בחוץ, ומונע ממים להגיע לחלקים החשמליים של המזגן. במאמר זה נספק לכם את כל הפרטים על אופן החלפת צינור הניקוז במזגן כדי שלא ייגרמו לכם בעיות נוספות. צינור ניקוז … Continue reading “החלפת צינור ניקוז למזגן”

החלפת משאבת חום למזגן למה המזגן לא מחמם? משאבת חום לא תקינה יכולה להיות הסיבה. משאבת חום לא תקינה היא נדירה, אבל אלו החדשות הטובות. זה די יקר להחליף משאבת חום של מזגן. מאמר זה יענה על כל השאלות שלכם לגבי החלפת משאבת חום למזגן. כיצד עובדת משאבת החום? המזגן שלכם עובד באמצעות דחיסת גז. … Continue reading “החלפת משאבת חום למזגן”

תיקון מזגן קופא הדלקתם את המזגן, חיכיתם לקירור המרענן שיגיע, אך פתאום גיליתם שהמזגן כלל לא מקרר. לא רק זאת, גיליתם שהמזגן קפוא! אז מה עושים? מזגן קפוא זו בעיה ידועה וכל טכנאי מזגנים מקצועי ומורשה יוכל לעזור לפתור אותה במהירות ובקלות. עם זאת, חשוב להבין  איך מזגן קופא כדי שתוכל לזהות את מקור הבעיה. … Continue reading “תיקון מזגן קופא”

כמה כוחות סוס צריך במזגן? המזגן הוא חלק מהותי בכל בית בישראל, לא משנה באיזו עונה מדובר: קיץ חם או חורף גשום. המזגן יהפוך את היום שלכם בעבודה או בבית להרבה יותר קל. בבחירת מזגן, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא התאמת התפוקה לאזור המיועד לקירור או חימום. להלן מספר כללים אלו אשר יאפשרו לכם להתאים … Continue reading “כמה כוחות סוס צריך במזגן?”

העברת מזגן עילי, איך עושים זאת נכון? העברת מזגן עילי ממקום אחד למשנהו הינה פעולה מורכבת וגוזלת זמן. דיירים רבים נאלצים להתמודד עם בעיה זו כאשר הם נכנסים לדירה שבה המזגן נמצא במיקום הלא נכון. העברת מזגן עילי שלא מבוצעת כהלכה עלולה לגרום לכם לשלם מחיר גבוה. מכיוון שחלקי המזגן שבירים ותקינות קריטית לתפעול יעיל … Continue reading “העברת מזגן עילי, איך עושים זאת נכון?”

המדריך לבחירת מזגן נייד מומלץ מזגנים ניידים הם אפשרויות קירור נהדרות לחדרים ודירות ללא גישה למערכת מיזוג מרכזית. הם קלים להתקנה, מוסיפים קירור מיידי ומגיעים עם המון תכונות פשוטות לתפעול. בבואכם לבחור את המזגן הנייד המתאים לכם ביותר עליכם  לשקול את 5 הדברים הבאים: גודל מיקום ניקוז/תחזוקה רמת רעש יְעִילוּת איזה גודל מזגן נייד אני … Continue reading “המדריך לבחירת מזגן נייד מומלץ”